Ładowarka do telefonu Blackberry 8100 Pearl Blackberry 110-220 V
30,57 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z telefonem Blackberry
- Wysokiej jakości wykonanie & długi okres użytkowania
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej możesz szybko i niezawodnie ładować Twój telefon. Ta ładowarka została specjalnie zaprojektowana do starszych modeli telefonów i jest idealnym rozwiązaniem dla zastąpienia zgubionej lub uszkodzonej ładowarki.
Nasz zasilacz jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu świetnie nadaje się w podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś na urlopie, czy w biurze, nasza zamienna ładowarka zmieści się w każdym plecaku czy torbie.
Długie czekanie na naładowanie się telefonu to przeszłość! Z naszą ładowarką Twoje urządzenie będzie w krótkim czasie w pełni naładowane. Nasza bardzo szybka ładowarka do telefonu wykonana jest z wysokojakościowych materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i posłuży Ci przez długi czas. Została ona tak zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność ładowania przez wiele lat.
Ładowanie nigdy nie było tak łatwe i wygodne. Złóż zamówienie jeszcze dziś i zadbaj o prawidłowe naładowanie swojego telefonu!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 62 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,5 x 7 x 4 cm |
| Szerokość: | 7 cm |
| Złącza: | wtyk urządzeniowy |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 110-240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 5 V |
| Rodzaj wtyczki: | kątowy 90° |
| Wyjście DC: | 5 V / 1,0 A |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Blackberry 6210
- Blackberry 6220
- Blackberry 6230
- Blackberry 6280
- Blackberry 6510
- Blackberry 7100g
- Blackberry 7100i
- Blackberry 7100r
- Blackberry 7100t
- Blackberry 7100v
- Blackberry 7100x
- Blackberry 7105t
- Blackberry 7130e
- Blackberry 7210
- Blackberry 7230
- Blackberry 7250
- Blackberry 7270
- Blackberry 7280
- Blackberry 7290
- Blackberry 8100 Pearl
- Blackberry 8300 curve
- Blackberry 8310 curve
- Blackberry 8700
- Blackberry 8700c
- Blackberry 8700f
- Blackberry 8700g
- Blackberry 8700v
- Blackberry 8707v
- Blackberry 8800
- Blackberry 8820
- Blackberry 8830
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com