Ładowarka do smartwatch Samsung Galaxy - Kabel Micro USB, 93 cm, czarny
62,88 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Niezawodne oraz szybkie ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim zegarkiem sportowym Samsung
- Solidna część zamienna o długiej żywotności
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie.
Nasza ładowarka do smartwatch Samsung idealnie sprawdzi się jako zamiennik uszkodzonej ładowarki lub jako ładowarka dodatkowa. Ta stacja dokująca umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie zegarka smartwatch np. w pracy, w domu, w podróży i nie tylko.
Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod kontrolą swoją sprawność fizyczną i wyniki sportowe.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 45 g |
| Szerokość: | 4 cm |
| Długość: | 93 cm |
| Wyjście DC: | 5 V / 0,5 A |
| Zawartość zestawu: |
|
| Długość kabla: | 6,5 cm |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Samsung Galaxy Watch 42mm SM-R810
- Samsung Galaxy Watch 42mm SM R815
- Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800
- Samsung Galaxy Watch 46mm SM R805
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com