Ładowarka do roweru zam. HP1202L3, ACK4201, C060L1001 - do akumulatorów 36 V, ze złączem okrągłym, 1,35 A
84,99 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Szybkie i niezawodne ładowanie - 1,35 A
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorem roweru Bosch i in.
- Zapewnia optymalny czas pracy akumulatora
- Zamiennik HP1202L3, ACK4201, C060L1001, SANS SSLC084V42
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej szybko i niezawodnie naładujesz akumulator swojego roweru elektrycznego, który będzie zawsze gotowy do następnej jazdy.
Nasza ładowarka do roweru wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki której Twój akumulator roweru będzie naładowany w krótkim czasie oraz wydłuży się jego czas pracy. Nasza ładowarka wykonana jest z wytrzymałych materiałów oraz została zaprojektowana tak, aby działać przez długi czas.
Dodatkowo jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i podłączyć do akumulatora roweru elektrycznego. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ładowarkę można z łatwością przenosić.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i zapewnij sobie komfort podczas jazdy rowerem elektrycznym!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 228 g |
| Szerokość: | 10 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Wysokość: | 4,5 cm |
| Średnica: | 2,1 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka ze stykiem ochronnym, 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Wyjście DC: | 42 V / 1,35 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,2 mm |
| Moc: | 60 W |
| Rodzaj wtyku: | typ E,F (CEE 7/7) |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Aldi Prophete Alu Trekking
- Bosch 1000 connect
- Bosch 1100 connect
- Bosch 1200 connect
- Bosch 1300
- Bosch Indego 800
- Bosch Indego 850
- Curtis Phylion
- Cyco Phylion
- Lidl Prophete Alu Trekking
- McKenzie Phylion
- MiFa Phylion
- ACK4201
- C060L1001
- HP1202L3
- SANS SSLC084V42
Zaloguj się
26 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Hab zwar erst ein falsches Netzteil bekommen, aber Retour des Päckchens war professionell rückgebucht etc.
"ElektroOpa daumen hoch !!!"
19 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Hohe Wärmeentwicklung & hörbares Trafobrummen
2 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung und guter Preis
5 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
2 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
24 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
19 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
Hat funktioniert und mein Accu vom E Bike aufgeladen😀
10 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
Super schnelle Lieferung. E bayk
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com