Ładowarka do roweru zam. Giant GLI180A, NC-SSC05GNT, DPS-83CB A
425,14 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Szybkie i niezawodne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorem roweru Giant
- Zapewnia optymalny czas pracy akumulatora
- Zamiennik Giant DPS-83CB A, GLI180A, NC-SSC05GNT
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej szybko i niezawodnie naładujesz akumulator swojego roweru elektrycznego, który będzie zawsze gotowy do następnej jazdy.
Nasza ładowarka do roweru wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki której Twój akumulator roweru będzie naładowany w krótkim czasie oraz wydłuży się jego czas pracy. Nasza ładowarka wykonana jest z wytrzymałych materiałów oraz została zaprojektowana tak, aby działać przez długi czas.
Dodatkowo jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i podłączyć do akumulatora roweru elektrycznego. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ładowarkę można z łatwością przenosić.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i zapewnij sobie komfort podczas jazdy rowerem elektrycznym!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 561 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 20 x 9,5 x 4,4 cm |
| Szerokość: | 9,5 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk 3 pin |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 195 cm |
| Wejście: | 100 - 240 V, 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 41,8 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 4 A |
| Wyjście DC: | 41,8 V / 4 A |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 105 cm |
| Długość kabla do wtyczki: | 93 cm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Giant Aspiro
- Giant Aspiro Hybrid (2011-2014)
- Giant Dirt E+ Pro 2018 on
- Giant Dirt e+ 2017 on
- Giant Ease E+ 1
- Giant Ease E+ 2
- Giant Ease E+ 3
- Giant Ease Triple X E+ 2
- Giant Entour E+ 1
- Giant Entour E+ 2
- Giant Entour E+ 2018 on
- Giant FastRoad E+ 2018 on
- Giant Fathom E+ 2019 on
- Giant Full E+ 2018 on
- Giant Full E+ SX Pro 2019 on
- Giant LIV Amiti E+ 2017 on
- Giant LIV Prime E+ 2017
- Giant LIV Vall E+ 2018 on
- Giant LIV Vall E+ Pro 2018 on
- Giant Prime E+ 0
- Giant Prime E+ 1
- Giant Prime E+ 2
- Giant Prime E+ 3
- Giant Quick E+ 2017 on
- Giant Road E+ Pro 2017 on
- Giant Triple X E+ 1
- Giant Twist Esprit Power (2011-2016)
- Giant Twist Go Double Power (2011-2016)
- Giant Twist Go Power XLR 5-polig (2011-2016)
- Giant DPS-83CB A
- Giant GLI180A
- Giant NC-SSC05GNT
Zaloguj się
24 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Leider war die Beschreibung von diesem Akkuladegerät nicht optimal. Sollte dem Original entsprechen, aber passte leider nicht. Die Polung am Produkt ist 3 Stifte und beim Original 5 Stifte und dieses war nicht in der Beschreibung enthalten. Die Reklamation und Rückerstattung ging ohne Probleme , was lobenswert ist .
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com