Ładowarka do roweru zam. Bosch BCS220, 0 275 007 907 - 4,0 A
229,55 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Szybkie i niezawodne ładowanie - 4,0 A
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorem roweru Bosch
- Zapewnia optymalny czas pracy akumulatora
- Zamiennik Bosch 0 275 007 907, BCS220 / EAN 4047025220194
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej szybko i niezawodnie naładujesz akumulator swojego roweru elektrycznego, który będzie zawsze gotowy do następnej jazdy.
Nasza ładowarka do roweru wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki której Twój akumulator roweru będzie naładowany w krótkim czasie oraz wydłuży się jego czas pracy. Nasza ładowarka wykonana jest z wytrzymałych materiałów oraz została zaprojektowana tak, aby działać przez długi czas.
Dodatkowo jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i podłączyć do akumulatora roweru elektrycznego. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ładowarkę można z łatwością przenosić.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i zapewnij sobie komfort podczas jazdy rowerem elektrycznym!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 589 g |
| Szerokość: | 11 cm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (płaska), 1x wtyk 3 pin |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 18 x 8,5 x 5,5 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wyjście DC: | 36 V / 4,0 A |
| Moc: | 144 W |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 90 cm |
| Długość kabla do wtyczki: | 130 cm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Czas ładowania: | PowerPack 300 5 godzinPowerPack 400 6,5 godzinyPowerPack 500 7,5 godzinyPowerTube 500 7,5 godzinyDualBattery 1250 17,6 godziny |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch Active Line
- Bosch Active Line Plus
- Bosch BDU2XX
- Bosch BDU3XX
- Bosch BDU4XX
- Bosch Cargo Line / Speed
- Bosch DualBattery 1250
- Bosch Performance Line
- Bosch Performance Line CX
- Bosch Performance Line Speed
- Bosch PowerPack 300
- Bosch PowerPack 400
- Bosch PowerPack 500
- Bosch PowerTube 500
- Bosch PowerTube 625
- Bosch 0 275 007 907
- Bosch BCS220
- EAN 4047025220194
Zaloguj się
29 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
29 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
25 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
25 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
22 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
18 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Alles gut
17 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Top
5 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
1 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
11 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com