Ładowarka do roweru LLobe, NCM, Aventon, Fitifito - 1,5 A
161,87 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Szybkie i niezawodne ładowanie - 1,5 A
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorem roweru LLobe i in.
- Zapewnia optymalny czas pracy akumulatora
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej szybko i niezawodnie naładujesz akumulator swojego roweru elektrycznego, który będzie zawsze gotowy do następnej jazdy.
Nasza ładowarka do roweru wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki której Twój akumulator roweru będzie naładowany w krótkim czasie oraz wydłuży się jego czas pracy. Nasza ładowarka wykonana jest z wytrzymałych materiałów oraz została zaprojektowana tak, aby działać przez długi czas.
Dodatkowo jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i podłączyć do akumulatora roweru elektrycznego. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ładowarkę można z łatwością przenosić.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i zapewnij sobie komfort podczas jazdy rowerem elektrycznym!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 328 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 16 x 8,5 x 5 cm |
| Szerokość: | 8,5 cm |
| Złącza: | 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty), 1x wtyczka Euro (prosta) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100 - 240 V / 2,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 54,6 V |
| Wyjście DC: | 54,6 V / 1,5 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,1 mm |
| Moc: | 81.9 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Aventon Pace 500
- Fitifito CT28
- Fitifito E-MTB
- Fitifito FT26 48v
- Fitifito MT27.5
- Fitifito MT29
- LLobe Voga Bianco
- NCM Aspen
- NCM Miami
- NCM Milano
- NCM Moscow
- NCM Venice
- Proxy Cycle Boomer Fleuron 2.0 Hydro
- QuietKat Ambush Apex 2019
- QuietKat Predator 2019
- QuietKat Ranger 2019
- QuietKat RidgeRunner 2019/2020
- QuietKat Ripper 2019/2020
- QuietKat Rover 2019
- Urbanbiker Dakota
- Urbanbiker Viena
- e-JOE GADIS Long Range Comfort Cruiser
- e-JOE KODA Sports Class Commuter
Zaloguj się
19 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
21 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die Lieferung kam wie gewünscht. Ladegeräte passt und funktioniert einwandfrei.
29 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
22 marca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle und passende Lieferung
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com