Ładowarka do roweru - do akumulatorów 36 V, ze złączem okrągłym, 2,2 A
84,99 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Szybkie i niezawodne ładowanie - 2,2 A
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorem roweru
- Zapewnia optymalny czas pracy akumulatora
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej szybko i niezawodnie naładujesz akumulator swojego roweru elektrycznego, który będzie zawsze gotowy do następnej jazdy.
Nasza ładowarka do roweru wyposażona jest w nowoczesną technologię, dzięki której Twój akumulator roweru będzie naładowany w krótkim czasie oraz wydłuży się jego czas pracy. Nasza ładowarka wykonana jest z wytrzymałych materiałów oraz została zaprojektowana tak, aby działać przez długi czas.
Dodatkowo jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazda i podłączyć do akumulatora roweru elektrycznego. Dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji ładowarkę można z łatwością przenosić.
Złóż zamówienie jeszcze dziś i zapewnij sobie komfort podczas jazdy rowerem elektrycznym!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 288 g |
| Szerokość: | 10,9 cm |
| Wysokość: | 4,5 cm |
| Średnica: | 2,1 cm |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100-240 V |
| Wyjście DC: | 42 V / 2,2 A |
| Moc: | 100 W |
| Rodzaj wtyku: | typ E,F (CEE 7/7) |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
23 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert wie gewünscht.
19 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
14 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
18 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
14 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
26 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
10 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, toller Preis. Werde euch natürlich weiterempfehlen.
Danke
29 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Hat alles gut geklappt, super 👍
19 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com