Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego zamiennik Miele LG02/01, LG01/01, 11681701, 11015473, 11015470
95,07 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Miele
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Miele 11015470, 11015473, 11681701, LG01/01, LG02/01
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Kabel o długości całkowitej 170 cm zapewnia duży komfort, również przy ciężko dostępnych gniazdkach elektrycznych. W ten sposób możesz naładować swoje urządzenie wszędzie tam, gdzie znajduje się najbliższe gniazdko.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 111 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 8,8 x 6,8 x 4,3 cm |
| Szerokość: | 6,8 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 170 cm |
| Wejście: | 100 - 240 V, 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 30 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 0,7 A |
| Wyjście DC: | 30 V / 0,7 A |
| Moc: | 21 W |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Miele Duroflex HX1
- Miele Triflex HX1
- Miele Triflex HX2
- Miele 11015470
- Miele 11015473
- Miele 11681701
- Miele LG01/01
- Miele LG02/01
Zaloguj się
3 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
21 grudnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Lieferung erfolgte super schnell. Ware war top. Es hat alles super geklappt. Danke sehr guter Service bitte weiter so.
18 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
28 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
3 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Bin sehr zufrieden. Schnelle Lieferung.
Preis stimmt auch.
30 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die Lieferung war pünktlich und war techn. in Ordnung.Das Peodukt ist empfehlenswert
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com