Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego Hoover H-Free 100
73,81 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Grundig, Beko, Hoover
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Beko DK20C-260060H-V / Grundig DK20C-260060H-V
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 86 g |
| Długość: | 1,4 m |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (okrągły, prosty) |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 100 - 240 V / max. 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 26 V |
| Wyjście DC: | 26 V / 0,6 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,1 mm |
| Moc: | 15,6 W |
| Wymiary zasilacza: | 9,5 x 7,9 x 2,9 cm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Beko VRT82821DV
- Beko VRX221DR
- Grundig VCP3830
- Hoover FD22BC
- Hoover FD22L
- Hoover H-Free 100
- Hoover HF122BAT
- Hoover HF122GPT 011
- Beko DK20C-260060H-V
- Grundig DK20C-260060H-V
Zaloguj się
15 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
16 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
Genau, was ich brauchte
8 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Ich verwende das Ladegerät natürlich zum Laden meines Handsaugers.
11 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Die Lieferung hat etwas lange gedauert. Doch emails wurden umgehend beantwortet. Somit war alles gut. Gerne wieder.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com