Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego Grundig zamiennik Arcelik C00903384
72,79 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Grundig, Bosch, Hoover
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Beko C00903384 / Grundig C00903384, JOD-S-220050GS, PSE50128, PSE50128EU, 9178017763 / Arcelik C00903384
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | ABS (akrylonitrylo-butadienowo-styrenowy) / plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 78 g |
| Długość: | 1,8 m |
| Szerokość: | 7,8 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100-240 V, 0,8 A |
| Wyjście DC: | 22 V / 0,5 A |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 5,5 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 2,1 mm |
| Wymiary zasilacza: | 7 x 4 x 2,5 cm |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch BBH216RB3/01
- Bosch BBH21621/01
- Bosch BBH21622/01
- Bosch BBH21632/01
- Bosch BBH21633/01
- Bosch BBH21633/02
- Bosch BBH51830/01
- Bosch BBH51830/03
- Bosch BBH51840/01
- Bosch BBH51840/03
- Bosch BBH51840/09
- Bosch BBHF220/01
- Bosch BBHF220/02
- Bosch BBHF220/03
- Bosch BBHL22BLCK/01
- Bosch BBHL22BLCK/02
- Bosch BBHL22BLCK/03
- Bosch BBHL21840/03
- Bosch BBHL21841/01
- Bosch BBHL21841/03
- Bosch BCH6ATH18/03
- Bosch BCH6ATH18A/01
- Bosch BCH6ATH18A/03
- Bosch BCH6ATH18B/01
- Bosch BCH6ATH18B/03
- Bosch BCH6ATH25/01
- Bosch BCH6ATH25K/01
- Bosch BCH6ATH25L/01
- Bosch BCH6RE8KGB/01
- Bosch BCH6RE8KGB/03
- Bosch BCH85N/03
- Bosch BCH85N/09
- Bosch BCH51830GB/01
- Bosch BCH51830GB/03
- Bosch BCH51840/01
- Bosch BCH51841/01
- Bosch BCH51842/01
- Bosch BHN14N/01
- Bosch BHN14N/04
- Bosch BHN20L/01
- Bosch BHN20L/04
- Bosch BHN1840L/01
- Bosch BHN14090/01
- Bosch BHN14090/02
- Bosch BHN14090/04
- Bosch BKS4043/01
- Bosch BKS4043/03
- Bosch BKS4043/04
- Grundig GMN9081
- Grundig VCH9631
- Grundig VCH 9929 L
- Hoover 39400283
- Arcelik C00903384
- Beko C00903384
- Grundig 9178017763
- Grundig C00903384
- Grundig JOD-S-220050GS
- Grundig PSE50128
- Grundig PSE50128EU
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com