Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego Dyson zamiennik Dyson 917530-12
79,04 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Dyson
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Dyson 917530-12
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 114 g |
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość kabla: | 145 cm |
| Wejście: | 100-240 V, 0,6 A |
| Napięcie wyjściowe: | 16,75 - 24,35 V |
| Długość: | 145 cm |
| Średnica zewnętrzna (wtyk): | 7,4 mm |
| Średnica wewnętrzna (wtyk): | 5 mm |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC31
- Dyson DC31 Animal
- Dyson DC31 Animal Exclusive
- Dyson DC34
- Dyson DC34 Animal
- Dyson DC34 Animal Exclusive
- Dyson DC35 Animal
- Dyson DC35 Multi Floor
- Dyson DC44
- Dyson 917530-12
Zaloguj się
30 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Stecker funktioniert sehr gut
10 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Livraison rapide et produit conforme à l'annonce. Top !
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com