Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego DeLonghi zamiennik AEG/Electrolux 900277399, 900277400, 4055453171
73,09 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym np. DeLonghi
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik AEG/Electrolux 90371036, 900277399, 900277400, 4055453171 / DeLonghi KG1007
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Kabel o długości całkowitej 150 cm zapewnia duży komfort, również przy ciężko dostępnych gniazdkach elektrycznych. W ten sposób możesz naładować swoje urządzenie wszędzie tam, gdzie znajduje się najbliższe gniazdko.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 76 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,3 x 8,2 x 3 cm |
| Szerokość: | 8,2 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°), 1x wtyk przyłączeniowy (prosty) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Długość kabla: | 150 cm |
| Napięcie wyjściowe: | 25 V |
| Rodzaj wtyczki: | kątowy po jednej stronie |
| Wyjście DC: | 25 V / 0,6 A |
| Moc: | 15 W |
| Ochrona przed: | Przegrzaniem, przepięciem i zbyt niskim napięciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG
- DeLonghi XLM21LE1.GYR
- DeLonghi XLM21LE1.GYY
- DeLonghi XLM21LE2.GYV
- DeLonghi XLM353.ADC
- DeLonghi XLM403.GDC
- DeLonghi XLM405.RDC
- DeLonghi XLM407.WRG
- DeLonghi XLM408.DGG
- DeLonghi XLM409.TDC
- Electrolux
- John Lewis
- Progress POP5-21TG
- T-DC38F
- Tornado
- AEG / Electrolux 90371036
- AEG / Electrolux 900277399
- AEG / Electrolux 900277400
- AEG / Electrolux 4055453171
- DeLonghi KG1007
Zaloguj się
6 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
3 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
5 listopada 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
19 października 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com