Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego Black & Decker zamiennik Black & Decker N494247
67,99 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Black & Decker
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Black & Decker N494247
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 60 g |
| Długość: | 2 m |
| Szerokość: | 6,1 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk urządzeniowy |
| Częstotliwość pracy: | 50/60 MHz |
| Wejście: | 100-240 V, 0,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 15 V |
| Rodzaj wtyczki: | kątowy po jednej stronie |
| Wyjście DC: | 15 V / 0,15 A |
| Ochrona przed: | Przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Black & Decker Dustbuster DVA315
- Black & Decker Dustbuster DVA315J
- Black & Decker Dustbuster DVA315JF
- Black & Decker Dustbuster DVA320J
- Black & Decker Dustbuster DVA325JP
- Black & Decker Dustbuster DVB315JP
- Black & Decker Dustbuster NSVA315J
- Black & Decker Dustbuster WDA315
- Black & Decker Dustbuster WDA315J
- Black & Decker Dustbuster WDA320J
- Black & Decker N494247
Zaloguj się
29 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
Produkt ok, viel längere Lieferzeit als bei der Bestellung in Aussicht gestellt. Sendung kam ohne Verfolgungsnummer und nicht mit Swisspost, obwohl dafür Mehrpreis bezahlt wurde.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com