Ładowarka do odkurzacza bezprzewodowego Black & Decker zamiennik Black & Decker 90602512-01
53,96 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w odkurzaczu
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z odkurzaczem akumulatorowym, ręcznym Black & Decker
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Black & Decker 90602512-01
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój odkurzacz akumulatorowy będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać odkurzacza bezprzewodowego bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować odkurzacz i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie odkurzacza. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 60 g |
| Długość: | 2 m |
| Szerokość: | 8,2 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro, 1x wtyk urządzeniowy |
| Częstotliwość pracy: | 50/60 MHz |
| Wejście: | 100-240 V, 0,5 A |
| Napięcie wyjściowe: | 14 V |
| Rodzaj wtyczki: | kątowy po jednej stronie |
| Wyjście DC: | 14 V / 0,4 A |
| Ochrona przed: | Przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Black & Decker Dustbuster BHHV315J typ 1
- Black & Decker Dustbuster BHHV320J H1
- Black & Decker Dustbuster DV1015EL H1
- Black & Decker Dustbuster DV7215EL H1
- Black & Decker Dustbuster DVJ215J typ 1
- Black & Decker Dustbuster DVJ315J typ 1
- Black & Decker Dustbuster DVJ320J typ 1
- Black & Decker Dustbuster DVJ325J typ 1
- Black & Decker Dustbuster PD1020L
- Black & Decker Dustbuster PD1020L H1
- Black & Decker Dustbuster PD1020L typ 1
- Black & Decker Dustbuster PD1202L
- Black & Decker 90602512-01
Zaloguj się
13 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Schnell, gut verpackt geliefert.
5 grudnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com