Ładowarka do krótkofalówki Icom BP-252 + zasilacz + kabel zasilający, 8,4V
999,13 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w krótkofalówce
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami do np. Icom
- Precyzyjnie wykonane złącza
Ta kompatybilna ładowarka do akumulatorów w atrakcyjnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój radiotelefon będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby móc używać radiotelefonu bez zbędnych długich przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować krótkofalówkę i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie akumulatorów do krótkofalówki. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 1831 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 29 x 19,7 x 9,4 cm |
| Szerokość: | 19,7 cm |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 8,4 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 0,3 A |
| Długość: | 240 cm |
| Ilość wejść na akumulatory: | 6 |
| Wskaźnik LED poziomu naładowania: | tak |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Icom BP-252
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com