Ładowarka do kosiarki zam. Worx WA3750.1
401,75 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia bezpieczne oraz stabilne zasilanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z kosiarką automatyczną Worx
- Staranne wykonanie
- Zamiennik Worx WA3750.1
Aby stacja dokująca do robota koszącego działała bez zarzutu, potrzebne jest niezawodne zasilanie. Jeśli Twój dotychczas używany zasilacz zgubił się, jest uszkodzony, wtedy kupienie tego zamiennego zasilacza to bardzo dobry wybór. Oryginalne zasilacze są często bardzo drogie lub w ogóle już niedostępne. Nasz zamienny zasilacz marki vhbw to pełnowartościowy, funkcjonalny oraz korzystny cenowo zamiennik.
Precyzyjnie wykonane złącza zasilacza stabilnie trzymają się w urządzeniu oraz gniazdku elektrycznym. Z łatwością podłączysz stację dokującą, aby móc znowu ładować robota koszącego jak dotychczas.
Rozładowane akumulatory i baterie to już przeszłość!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 314 g |
| Szerokość: | 11,5 cm |
| Długość kabla: | 115 cm |
| Złącza: | 1x wtyczka konturowa (CEE 7/17), 1x wtyk urządzeniowy |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100 - 240 V, 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 1,5 A |
| Wyjście DC: | 20 V / 1,5 A |
| Moc: | 30 W |
| Rodzaj wtyku: | Typ C (CEE 7/17) „Wtyczka konturowa” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Worx 50035690
- Worx Landroid M500
- Worx Landroid M700
- Worx Landroid S300
- Worx Landroid S500i
- Worx Landroid S700i
- Worx Landroid WR090s
- Worx Landroid WR091S
- Worx Landroid WR100Si
- Worx Landroid WR103Si
- Worx Landroid WR110MI
- Worx Landroid WR115Mi
- Worx Landroid WR142
- Worx Landroid WR148E
- Worx Landroid WR165E
- Worx Landroid WR167E
- Worx Landroid WR206
- Worx WA4002.1
- Worx WR105SI.1
- Worx WR106SI
- Worx WR141E
- Worx WR142E
- Worx WA3750.1
Zaloguj się
22 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
10 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Super Preis schnelle Lieferung 😃
11 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
9 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Alles funktioniert!
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com