Ładowarka do akumulatorów robota koszącego Kress zamiennik Kress KA3710, KA0202
382,62 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Bezpieczne i stabilne ładowanie akumulatorów w kosiarce automatycznej
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją kosiarką Kress, Worx
- Precyzyjnie wykonane złącza
- Zamiennik Kress KA0202, KA3710 / Worx WA3775, WA3751, WA3762
Ta kompatybilna ładowarka w korzystnej cenie to świetny wybór!
Niezależnie od tego, czy Twoja oryginalna ładowarka zgubiła się, jest uszkodzona, czy potrzebujesz po prostu ładowarki zapasowej, ta szybka ładowarka jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej Twój robot koszący będzie zawsze gotowy do pracy. Nasza innowacyjna technologia zapewnia szybkie i wydajne ładowanie, aby kosiarka automatyczna działała bez zbędnych przerw.
Staranne wykonanie umożliwia bezpieczne oraz stabilne połączenie podczas ładowania. Poluzowane złącza lub wadliwe ładowanie należy do przeszłości - nasza ładowarka szybkiego ładowania została opracowana tak, aby niezawodnie ładować kosiarkę akumulatorową i zapewniać długotrwałą moc.
Zapewnij sobie szybkie i bezproblemowe ładowanie akumulatorów kosiarki. Zamów jeszcze dziś naszą solidną ładowarkę, zaufaj jakości i niezawodności naszych produktów i komfortowo ładuj swoje urządzenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 371 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 18 x 10,5 x 4,6 cm |
| Szerokość: | 10,5 cm |
| Wejście: | 100-240 V, 0,8 A |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 3 A |
| Wyjście DC: | 20 V / 3 A |
| Moc: | 60 W |
| Długość kabla do akumulatora/urządzenia: | 33 cm |
| Długość kabla do wtyczki: | 88 cm |
| Rodzaj wtyku: | Typ C (CEE 7/17) „Wtyczka konturowa” |
| Zawartość zestawu: | Zawartość zestawu:
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kress Mission KR112
- Kress Mission KR113
- Kress Mission KR122E
- Kress Mission KR123E
- Worx Landroid L1000
- Worx Landroid L1500
- Worx Landroid L2000
- Worx Landroid M500
- Worx Landroid M700
- Worx Landroid M1000
- Worx Landroid M1500
- Worx Landroid M2000
- Worx Landroid S300
- Worx Landroid S500i
- Worx Landroid S700i
- Worx Landroid WR143E
- Worx Landroid WR147E
- Worx Landroid WR147E.1
- Worx Landroid WR153E
- Worx Landroid WR155E
- Kress KA0202
- Kress KA3710
- Worx WA3751
- Worx WA3762
- Worx WA3775
Zaloguj się
26 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Wird wohl passen. Optisch sehr gut.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com