Ładowarka do akumulatorów narzędzi Würth 0700980420, 0700980425 / Milwaukee 0511-21, 0512-21, 0512-25, 0513-20
125,39 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami narzędzi Würth, AEG, Milwaukee, Atlas Copco
- Wysokiej jakości wykonanie dla długiego okresu użytkowania
Wybierając ten kompatybilny zasilacz w korzystnej cenie, podejmujesz dobrą decyzję.
Nasz zasilacz to idealne akcesorium dla każdego, kto posiada narzędzia działające na akumulator. Ta ładowarka umożliwi Ci sprawne naładowanie akumulatorów, aby Twoje elektronarzędzia zawsze były gotowe do użycia. Jest ona lekka oraz kompaktowa, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją do warsztatu czy na plac budowy. Na dodatek nasza ładowarka zamienna jest wytrzymała i posłuży Ci przez wiele lat.
Ta ładowarka umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów elektronarzędzi 14,4 V. Jest ona wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz spięciem i zapewnia szczególnie bezpieczne ładowanie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 156 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12,7 x 10,5 x 4,9 cm |
| Szerokość: | 10,5 cm |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 14,4 V |
| Wyjście DC: | 14,4 V / 1,5 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG BBM 14 STX
- AEG BBM 14 STX-R
- AEG BBS 14 KX RAPTOR
- AEG BBS 14 X
- AEG BBS 14 X RAPTOR
- AEG BDSE 14 STX
- AEG BDSE 14 T Super
- AEG BDSE 14.4 T Super Torque
- AEG BS2E 14.4 T
- AEG BS 14 C
- AEG BS 14 X
- AEG BS14C
- AEG BS14X
- AEG BSB 14 G
- AEG BSB 14 STX
- AEG BSB 14 STX-R
- AEG BSB 14 STXN
- AEG BSB 14G
- AEG BSS 14
- AEG FL14
- AEG FL 14
- AEG GBS 14.4V
- AEG SB2E 14 STX
- AEG SB2E 14.4 T Super Torque
- Atlas Copco B14.4
- Atlas Copco BF14.4
- Atlas Copco BX14.4
- Atlas Copco BXL14.4
- Atlas Copco BXS14.4
- Atlas Copco MX14.4
- Atlas Copco MXS14.4
- Milwaukee LokTor P 14.4 TX
- Milwaukee LokTor P 14.4 TXC
- Milwaukee LokTor PDD 14.4 X
- Milwaukee LokTor S 14.4 TX
- Milwaukee LokTor S 14.4 TXC
- Milwaukee PAS 14.4 Power Plus
- Milwaukee PCG 14.4
- Milwaukee PES 14.4 T
- Milwaukee PIW 14.4 HEX
- Milwaukee PIW 14.4 SD
- Milwaukee PJX 14.4 Power Plus
- Milwaukee PLD 14.4 X
- Milwaukee PN 14.4 Power Plus
- Milwaukee PPS14.4 Power Plus
- Milwaukee PSG 14.4 Power Plus
- Milwaukee PSM 14.4 Power Plus
- Würth 14.4 V SD-LI14.4V Lithium-Ion
- Würth Master SD 14.4
Zaloguj się
18 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com