Ładowarka do akumulatorów narzędzi Hilti SBP10, SPB105, 265605, 315078, 334584, SBP12, SFB121, SFB125, SFB126,
123,26 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami narzędzi Hilti
- Wysokiej jakości wykonanie dla długiego okresu użytkowania
Wybierając ten kompatybilny zasilacz w korzystnej cenie, podejmujesz dobrą decyzję.
Nasz zasilacz to idealne akcesorium dla każdego, kto posiada narzędzia działające na akumulator. Ta ładowarka umożliwi Ci sprawne naładowanie akumulatorów, aby Twoje elektronarzędzia zawsze były gotowe do użycia. Jest ona lekka oraz kompaktowa, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją do warsztatu czy na plac budowy. Na dodatek nasza ładowarka zamienna jest wytrzymała i posłuży Ci przez wiele lat.
Ta ładowarka umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów elektronarzędzi 27V. Jest ona wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz spięciem i zapewnia szczególnie bezpieczne ładowanie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 159 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 15,4 x 6,6 x 5 cm |
| Szerokość: | 6,6 cm |
| Technologia: | NiMH |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Wejście: | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe: | 27 V |
| Prąd wyjściowy: | maks. 1,5 A |
| Długość: | 88 cm |
| Wyjście DC: | 27 V / 1,5 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Przekrój kabla: | 20AWG |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hilti BD2000
- Hilti SB10
- Hilti SB12
- Hilti SF100
- Hilti SF100A
- Hilti SF120-A
- Hilti SF121
- Hilti SF121-A
- Hilti SF150
- Hilti SF150-A
- Hilti SF150A
- Hilti SF151
- Hilti SF151-A
- Hilti SF151A
- Hilti SF180
- Hilti SF180-A
- Hilti SF180A
- Hilti SF4000
- Hilti SF4000-A
- Hilti SF4000A
- Hilti SFH151
- Hilti SFH 151-A
- Hilti SFH181
- Hilti SFH181-A
- Hilti SFH181A
- Hilti SFL-18
- Hilti SFL 12/15 Flashlight
- Hilti SFL18
- Hilti SID121
- Hilti TCD12
Zaloguj się
11 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
Da mein original Ladegerät von Hilti nicht mehr funktioniert, bin ich mit diesem Ladegerät gerettet worden.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com