Ładowarka do akumulatorów narzędzi Bosch 1 600 336 002, 1 600 336 005, 1 600 336 106, 1 600 336 173, 1 600 336
142,39 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z akumulatorami narzędzi Bosch, Honda
- Wysokiej jakości wykonanie dla długiego okresu użytkowania
Wybierając ten kompatybilny zasilacz w korzystnej cenie, podejmujesz dobrą decyzję.
Nasz zasilacz to idealne akcesorium dla każdego, kto posiada narzędzia działające na akumulator. Ta ładowarka umożliwi Ci sprawne naładowanie akumulatorów, aby Twoje elektronarzędzia zawsze były gotowe do użycia. Jest ona lekka oraz kompaktowa, dzięki czemu bez problemu zabierzesz ją do warsztatu czy na plac budowy. Na dodatek nasza ładowarka zamienna jest wytrzymała i posłuży Ci przez wiele lat.
Ta ładowarka umożliwia szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów elektronarzędzi 42V. Jest ona wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem, przeładowaniem oraz spięciem i zapewnia szczególnie bezpieczne ładowanie.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 173 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13 x 9,2 x 4,9 cm |
| Szerokość: | 9,2 cm |
| Wymiary: | 5,9 x 7,2 x 2,9 mm |
| Technologia: | Li-Ion - brak efektu pamięci |
| Złącza: | 1x wtyczka Euro (kątowa 90°) |
| Częstotliwość pracy: | 50-60 Hz |
| Napięcie wyjściowe: | 36 V |
| Długość: | 89 cm |
| Wyjście DC: | 36 V / 0,7 A |
| Ilość wejść na akumulatory: | 1 |
| Wymiary zasilacza: | 4,6 x 8,5 x 4,9 cm |
| Przekrój kabla: | 20AWG |
| Rodzaj wtyku: | typ C (CEE 7/16) “wtyczka Euro” |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch 1651B
- Bosch 1651K
- Bosch 1671B
- Bosch 1671K
- Bosch 11536C
- Bosch 11536C-1
- Bosch 11536C-2
- Bosch 11536VSR
- Bosch 18636-01
- Bosch 18636-02
- Bosch 18636-03
- Bosch 38636-01
- Bosch DDH361-01
- Bosch FL36
- Bosch GBH 36 V-LI Plus
- Bosch GBH 36 V-LI Plus Solo
- Bosch GBH 36 V-LI Professional
- Bosch GBH 36 V-Li
- Bosch GFR 25
- Bosch GFR 42
- Bosch GHE 60 R
- Bosch GHE 70 R
- Bosch GRA 48
- Bosch GRA 48 M
- Bosch GRA 53
- Bosch GRA 53 M
- Bosch GSA 36
- Bosch GSB 36
- Bosch Ikra IB-BC 33
- Bosch Ikra IB-LM 33
- Bosch Ikra IB-LM 38
- Bosch Ikra IB-LM 43
- Bosch Ikra IB-MT 36
- Bosch Ikra IB-SR 36
- Bosch Ikra IB-TC 36
- Bosch Rotak 36LI
- Bosch Rotak 42LI
- Honda HHB 36 AXB
- Honda HHT 36 AXB
- Honda HRG 416 XB PE
Zaloguj się
19 kwietnia 2026
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert einwandfrei.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com