Krzyżak obrotowy do mikrofalówki z mocowaniem talerza typu Y - uniwersalny
26,74 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej i szybkiej wymiany
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z mikrofalówką z talerzem obrotowym 24,5 / 27 / 28 / 31,5 cm
- Nadaje się do kuchenek mikrofalowych z mocowaniem typu Y
Ten kompatybilny krzyżak talerza mikrofalówki w korzystnej cenie to świetny wybór!
Nasz solidny krzyżak obrotowy zapewnia niezawodne połączenie między silnikiem a talerzem obrotowym, dzięki czemu talerz może optymalnie obracać się w kuchence mikrofalowej. Gwarantuje to równomierne i wydajne podgrzewanie żywności, bez zimnych miejsc i bez dodatkowego czasu oczekiwania.
Ta część napędowa jest idealnym rozwiązaniem, jeśli krzyżak mocujący talerza mikrofalówki jest uszkodzony lub zużyty. Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu można go bez trudu umieścić między silnikiem a talerzem obrotowym, co gwarantuje niezawodne działanie. Produkt został specjalnie zaprojektowany, by idealnie współpracować z kuchenką mikrofalową, zapewniając najwyższy komfort podgrzewania potraw.
Koniec z nierówno podgrzanymi potrawami! Zamów jeszcze dziś nasz zamienny krzyżak talerza mikrofalówki, aby Twoje urządzenie było w pełni sprawne!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | szary |
| Waga: | 9 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 2,2 x 3,3 x 3,3 cm |
| Szerokość: | 3,3 cm |
| Głębokość: | 3,2 cm |
| Wysokość całkowita: | 22 mm |
| Cechy szczególne: | koniczynka |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
8 października 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
15 kwietnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles gut, gerne wieder👍🏻
26 czerwca 2019
Reviewed at Trusted Shops
Musste gekürzt werden aber das war sehr einfach und ging ruckzuck. Der Teller dreht sich wieder.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com