Kabel do ładowania - typ 2 do typ 2, 1-fazowy, 32 A, 7 kW, 7 m
445,97 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Precyzyjne wykonanie ułatwiające zastosowanie
- Pełna kompatybilność z Twoim samochodem
- Wykonany z wytrzymałego materiału
Ten kompatybilny kabel ładujący w korzystnej cenie to doskonały wybór!
Za pomocą kabla do ładowania marki vhbw można szybko i łatwo naładować samochód elektryczny lub hybrydowy typu plug-in za pośrednictwem stacji ładowania również podczas podróży. Umożliwia to ładowanie pojazdu elektrycznego lub hybrydowego w dowolnym miejscu bez konieczności wielokrotnego podłączania i odłączania kabla do ładowania z domowej stacji ładowania.
Gumowe zaślepki niezawodnie chronią styki ładowania przed zabrudzeniem.
Uwaga: pojazd elektryczny powinien być wyposażony w najnowszą wersję oprogramowania producenta. Inne wersje mogą powodować problemy podczas procesu ładowania przy użyciu kabli ładujących dłuższych niż 5 m.
Uwaga: Kabel ładujący nie jest przystosowany do prądu domowego o napięciu 220-240 V.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 3,2 kg |
| Długość: | 7 m |
| Szerokość: | 44,5 cm |
| Złącza: | 2x wtyk typu 2 |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe: | 250 V |
| Prąd wyjściowy USB: | 32 A |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com