Kabel do ładowania - typ 2 do typ 2, 1-fazowy, 16 A, 3,5 kW, 3 m
298,01 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie ułatwiające zastosowanie
- Pełna kompatybilność z Twoim samochodem
- Wykonany z wytrzymałego materiału
Ten kompatybilny kabel ładujący w korzystnej cenie to doskonały wybór!
Za pomocą kabla do ładowania marki vhbw można szybko i łatwo naładować samochód elektryczny lub hybrydowy typu plug-in za pośrednictwem stacji ładowania również podczas podróży. Umożliwia to ładowanie pojazdu elektrycznego lub hybrydowego w dowolnym miejscu bez konieczności wielokrotnego podłączania i odłączania kabla do ładowania z domowej stacji ładowania.
Gumowe zaślepki niezawodnie chronią styki ładowania przed zabrudzeniem.
Uwaga: Kabel ładujący nie jest przystosowany do prądu domowego o napięciu 220-240 V.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 1,4 kg |
| Długość: | 3 m |
| Szerokość: | 26 cm |
| Złącza: | 2x wtyk typu 2 |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy USB: | 16 A |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com