Kabel do ładowania - typ 2 do euro, 1-fazowy, 16 A, 3,5 kW, 5 m
467,66 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie ułatwiające zastosowanie
- Pełna kompatybilność z Twoim samochodem
- Wykonany z wytrzymałego materiału
Ten kompatybilny kabel ładujący w korzystnej cenie to doskonały wybór!
Za pomocą kabla do ładowania marki vhbw można szybko i łatwo naładować samochód elektryczny lub hybrydowy typu plug-in w standardowym gniazdku 230 V.
Zintegrowany wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem stanu naładowania umożliwia podgląd wszystkich istotnych danych dotyczących ładowania i najważniejszych parametrów.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 2 kg |
| Długość: | 5 m |
| Szerokość: | 32,5 cm |
| Złącza: | 1x wtyk typu 2, 1x wtyczka euro (typu F) |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy USB: | 16 A |
| Ochrona przed: | Przegrzaniem, przepięciem i zbyt niskim napięciem |
| Rodzaj wtyku: | typ E,F (CEE 7/7) |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com