Kabel do ładowania smartwatch Xiaomi Mi Band 8, Redmi Band 2 - Kabel, złącze magnetyczne, 100 cm, czarny
34,86 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Niezawodne oraz szybkie ładowanie
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim zegarkiem sportowym Xiaomi
- Solidna część zamienna o długiej żywotności
Ten kompatybilny kabel w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie.
Nasz kabel idealnie pasuje do ładowania smartwatcha Xiaomi. Umożliwia on szybkie i bezpieczene ładowanie zegarka smartwatch lub fitness np. w pracy, w domu, podczas urlopu i w innych miejscach. Ten kabel do ładowania idealnie sprawdzi się jako zamiennik uszkodzonego kabla lub jako kabel dodatkowy.
Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod kontrolą swoją sprawność fizyczną i wyniki sportowe.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 17 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 100 x 6,6 x 0,9 cm |
| Szerokość: | 6,6 cm |
| Złącza: | 1x wtyk USB 2.0-A, 1x wtyk magnetyczny |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość kabla: | 100 cm |
| Napięcie wejściowe: | 5 V / 1 A |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Xiaomi Mi Band 8
- Xiaomi Redmi Band 2
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com