Kabel AUX do radia samochodowegoRenault Clio, Laguna, Megane - 120 cm
33,12 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie umożliwiające łatwe przyłączenie i stabilne trzymanie się
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z radiem samochodowym Renault
- Bezproblemowa instalacja - brak konieczności użycia narzędzi
Ten kompatybilny adapter samochodowy w korzystnej cenie jest właśnie dla Ciebie!
Nasz adapter AUX to idealne rozwiązanie, aby wyposażyć swój samochód w najnowszą technologię audio i zamienić jazdę w muzyczne doświadczenie. Do samochodowego zestawu stereo można podłączyć smartfon, odtwarzacz MP3, tablet lub inne źródło dźwięku i wygodnie odtwarzać muzykę przez głośniki w samochodzie.
Interfejs aktywuje wejście AUX Line-In radia, umożliwiając odtwarzanie zewnętrznych źródeł dźwięku. Adapter dostosowany jest do modeli Renault z radiem Carminat z 6-pinowym przyłączem Mini ISO, w których można aktywować także wejście AUX.Zainwestuj w wysokiej jakości kabel AUX do radia samochodowego i doświadcz najlepszych wrażeń muzycznych podczas każdej podróży. Ulepsz swoje radio samochodowe i jeździj ze stylem, wygodą i dźwiękiem pierwszorzędnej jakości.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / metal |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 34 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 15,4 x 4,3 x 1,9 cm |
| Szerokość: | 4,3 cm |
| Złącza: | 1x wtyk Mini-ISO, 1x gniazdo 3,5 mm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Renault Clio
- Renault Laguna
- Renault Megane
Zaloguj się
11 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
Entsprach genau meinen Vorstellung , jetzt habe ich einen MP3 Player im Auto :)
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com