Fonowód słuchawka na jedno ucho - 2x nakładka silikonowa do ucha, przezroczysty
25,04 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla najwyższego komfortu noszenia
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoim radiotelefonem
- Zapewnia wyraźną i dyskretną komunikację
Ta kompatybilna słuchawka do krótkofalówki w atrakcyjnej cenie to świetny wybór! Dzięki niej możesz prowadzić dyskretne rozmowy i wygodnie korzystać ze swojego radiotelefonu.
Nasza słuchawka przewodowa na jedno ucho przesyła dźwięk wyraźnie i bezpośrednio do ucha, a delikatna konstrukcja zapewnia dyskretną komunikację. Jednocześnie chroni przed hałasem zewnętrznym, dzięki czemu można słyszeć wszystko wyraźnie nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki spiralnej formie kabla słuchawka douszna jest kompaktowa i można ją z łatwością przechowywać, bez obawy o poplątanie. Doskonale dopasowuje się do ruchów użytkownika, nie ślizgając się i nie przeszkadzając. Niezależnie od obszaru zastosowania, czy to w ochronie, podczas uprawiania sportu, czy w pracy w terenie, nasz fonowód zawsze zapewnia wyraźną komunikację i wysoki poziom komfortu.
Nie zwlekaj i złóż zamówienie jeszcze dziś, aby zapewnić sobie dyskretną komunikację na najwyższym poziomie!
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | przezroczysty |
| Waga: | 6 g |
| Szerokość: | 6 cm |
| Wysokość: | 1,2 cm |
| Średnica: | 2,9 mm |
| Średnica zewnętrzna: | 2,8 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 1,8 mm |
| Długość: | 30 - 49 cm |
| Długość do: | 49 cm |
| Wymiary nakładki (dł. x szer.): | 12 x 6,4 mm |
| Rodzaj: | spiralny |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com