Filtr przeciwtłuszczowy metalowy do okapu zam. AEG 50240208004, 50232705009, 4055468484
50,13 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej wymiany
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z okapem kuchennym np. Zanussi
- Niezawodny materiał wytrzymały na rozrywanie
- Zamiennik filtra okapu kuchennego AEG 50232705009 / 50240208004 / 4055468484
Ten kompatybilny filtr do okapu kuchennego w korzystnej cenie to doskonały wybór!
Aby okap kuchenny niezawodnie wchłaniał zapachy i opary oraz filtrował powietrze, filtr należy regularnie czyścić i wymieniać.
Nasz solidny filtr do okapu jest pełnowartościowym zamiennikiem Twojego obecnie używanego filtra. Przywraca on poprawne funkcjonowanie okapu kuchennego i neutralizuje nawet nieprzyjemny zapach ryb. Dodatkowo redukuje on osady tłuszczu. Twoja kuchnia pozostanie higieniczna i czysta.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | metal |
| Kolor: | srebrny |
| Waga: | 162 g |
| Szerokość: | 23,3 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 31,7 x 23,25 x 0,9 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Wysokość całkowita: | 9 mm |
| Głębokość: | 23,2 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG 8060D-M
- AEG 8090D-M
- AEG Electrolux 8060D-M
- AEG Electrolux 8090D-M
- Electrolux EFC990X
- Rex / Electrolux CA656DEX
- Rex / Electrolux CA956DEX
- Zanussi CA656DEX
- Zanussi CA956DEX
- AEG 4055468484
- AEG 50232705009
- AEG 50240208004
Zaloguj się
12 października 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com