Filtr kieszeniowy G4 do wentylacji, klimatyzacji - 59,5 x 59,2 x 4,7 cm
121,13 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Precyzyjne wykonanie zapewniające łatwą wymianę
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z Twoją wentylacją
- Wytrzymały materiał odporny na rozerwanie
Ten kompatybilny filtr wentylacyjny w korzystnej cenie to świetny wybór!
Popraw jakość powietrza w swojej klimatyzacji lub wentylacji za pomocą filtra kieszeniowego vhbw – niezawodny filtr zapewniający czyste powietrze w pomieszczeniach.
Najwyższa wydajność filtracji powietrza: Nasze filtry kieszeniowe są zaprojektowany tak, aby skutecznie filtrować kurz, pyłki i cząsteczki z powietrza. Dzięki temu możesz cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem w pomieszczeniach.
Stała wydajność w zmiennych temperaturach: Te filtry wentylacyjne vhbw są odporne na zmiany temperatury i zachowują swoją skuteczność zarówno w chłodnych, jak i ciepłych warunkach.
Prosty montaż zapewniający natychmiastowe rezultaty: Nasze filtry są idealnie dopasowane, dzięki czemu można je z łatwością umieścić w systemie wentylacyjnym lub klimatyzacji. W mig zapewnisz sobie i najbliższym czyste powietrze wysokiej jakości.
Zaufaj marce vhbw, której jakość doceniło już wiele klientów: Nasze filtry kieszeniowe są odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia w projektowaniu oraz produkcji kompatybilnych filtrów. Stawiamy na niezawodność produktów, której i Ty możesz śmiało zaufać.
Zamów filtr kieszeniowy G4 vhbw jeszcze dziś i zadbaj o czyste powietrze w pomieszczeniach. Postaw na sprawdzoną technologię filtracji i poczuj różnicę w każdym oddechu.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włókno syntetyczne / żelazo ocynkowane |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 1240 g |
| Szerokość: | 59,2 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 59,2 x 59,2 x 36 cm |
| Głębokość: | 59,2 cm |
| Klasa filtra: | G4 |
| Ilość kieszeni: | 6 |
| Odporność termiczna: | do ok. 75°C |
| Zawartość zestawu: |
|
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com