Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza zamiennik Xiaomi M16R-FLP-GL, 34107, BHR5120GL
149,20 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej wymiany i skutecznego oczyszczania powietrza
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z oczyszczaczem Xiaomi
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Zamiennik Xiaomi BHR5120GL, M16R-FLP-GL, 34107
Ten filtr zamienny w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niemu Twoje urządzenie utrzyma maksymalną wydajność filtracji i zapewni Ci świeże i higieniczne powietrze w pomieszczeniu.
Dzięki technologii HEPA powietrze jest oczyszczane poprzez filtrowanie 95% unoszących się w powietrzu cząsteczek i zanieczyszczeń. Powietrze w pomieszczeniu jest higieniczne i wolne od szkodliwych substancji. Wymiana filtra jest szybka i łatwa, dzięki czemu można w pełni skoncentrować się na korzyściach płynących z czystego powietrza.
Mobilne filtry powietrza są często standardowym wyposażeniem budynków prywatnych i publicznych. Aby zapewnić, że urządzenia filtrują powietrze w pomieszczeniu dokładnie i niezawodnie, filtry muszą być regularnie wymieniane. Nasz zamienny filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Xiaomi jest produkowany tak, aby idealnie pasował i zapewniał wydajną filtrację.
Zamów jeszcze dziś nasz filtr powietrza i zadbaj o jakość powietrza w swoich pomieszczeniach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / szary |
| Waga: | 863 g |
| Szerokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Cykl wymiany: | co 6 - 12 miesięcy |
| Średnica wewnętrzna: | 15 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 21 cm |
| Klasa filtra: | H11 |
| Właściwości filtra: |
|
| Cykl wymiany: | co ok. 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Xiaomi Smart Air Purifier 4
- Xiaomi 34107
- Xiaomi BHR5120GL
- Xiaomi M16R-FLP-GL
Zaloguj się
30 marca 2026
Reviewed at Trusted Shops
Kommunikation war 1A
15 czerwca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com