Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Xiaomi zamiennik Trebs 15679093 z węglem aktywnym
116,88 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej wymiany i skutecznego oczyszczania powietrza
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z oczyszczaczem Xiaomi, Doctor-San, Trebs
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Zamiennik Xiaomi M6R-FLP / Trebs 15679093
Ten filtr zamienny w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niemu Twoje urządzenie utrzyma maksymalną wydajność filtracji i zapewni Ci świeże i higieniczne powietrze w pomieszczeniu.
Dzięki technologii HEPA powietrze jest oczyszczane poprzez filtrowanie unoszących się w powietrzu cząsteczek i zanieczyszczeń. Powietrze w pomieszczeniu jest higieniczne i wolne od szkodliwych substancji. Wymiana filtra jest szybka i łatwa, dzięki czemu można w pełni skoncentrować się na korzyściach płynących z czystego powietrza.
Mobilne filtry powietrza są często standardowym wyposażeniem budynków prywatnych i publicznych. Aby zapewnić, że urządzenia filtrują powietrze w pomieszczeniu dokładnie i niezawodnie, filtry muszą być regularnie wymieniane. Nasz zamienny filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Xiaomi jest produkowany tak, aby idealnie pasował i zapewniał wydajną filtrację.
Zamów jeszcze dziś nasz filtr powietrza i zadbaj o jakość powietrza w swoich pomieszczeniach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włókno szklane / węgiel aktywny |
| Kolor: | biały / zielony |
| Waga: | 416 g |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 14,5 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 20 cm |
| Klasa filtra: | HEPA |
| Właściwości filtra: |
|
| Cykl wymiany: | co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Doctor-San X2
- Doctor-San X3
- Trebs 49100
- Trebs 49101
- Xiaomi Mi Air Purifier 1
- Xiaomi Mi Air Purifier 2
- Xiaomi Mi Air Purifier 2C
- Xiaomi Mi Air Purifier 2H
- Xiaomi Mi Air Purifier 2S
- Xiaomi Mi Air Purifier 3
- Xiaomi Mi Air Purifier 3C
- Xiaomi Mi Air Purifier 3H
- Xiaomi Mi Air Purifier Max
- Xiaomi Mi Air Purifier Pro
- Trebs 15679093
- Xiaomi M6R-FLP
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com