Filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Electrolux zamiennik AEG AX9 CARE360, AFDCAR6, 9009233041, AFDBTH6
235,21 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej wymiany i skutecznego oczyszczania powietrza
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z oczyszczaczem Electrolux, AEG
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Zamiennik Electrolux CLEAN360 / AEG 9009233041, AFDCAR6, AFDBTH6, AX9 CARE360, BREATHE360
Ten filtr zamienny w korzystnej cenie to świetny wybór! Dzięki niemu Twoje urządzenie utrzyma maksymalną wydajność filtracji i zapewni Ci świeże i higieniczne powietrze w pomieszczeniu.
Dzięki technologii HEPA powietrze jest oczyszczane poprzez filtrowanie 99,5% unoszących się w powietrzu cząsteczek i zanieczyszczeń. Powietrze w pomieszczeniu jest higieniczne i wolne od szkodliwych substancji. Wymiana filtra jest szybka i łatwa, dzięki czemu można w pełni skoncentrować się na korzyściach płynących z czystego powietrza.
Mobilne filtry powietrza są często standardowym wyposażeniem budynków prywatnych i publicznych. Aby zapewnić, że urządzenia filtrują powietrze w pomieszczeniu dokładnie i niezawodnie, filtry muszą być regularnie wymieniane. Nasz zamienny filtr HEPA do oczyszczacza powietrza Electrolux jest produkowany tak, aby idealnie pasował i zapewniał wydajną filtrację.
Zamów jeszcze dziś nasz filtr powietrza i zadbaj o jakość powietrza w swoich pomieszczeniach.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / bibuła filtracyjna |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 901 g |
| Szerokość: | 28 cm |
| Wysokość: | 28 cm |
| Cykl wymiany: | co 12 miesięcy |
| Średnica wewnętrzna: | 16,5 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 28 cm |
| Klasa filtra: | H12 |
| Właściwości filtra: |
|
| Cykl wymiany: | co ok. 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG AX 91 600 CADR Modelle
- AEG AX91-604DG
- AEG AX91-604GY
- Electrolux Pure A9
- Electrolux Pure A9.2
- AEG 9009233041
- AEG AFDBTH6
- AEG AFDCAR6
- AEG AX9 CARE360
- AEG BREATHE360
- Electrolux CLEAN360
Zaloguj się
10 lutego 2026
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, Klappe auf, alter Filter raus, neuer rein und läuft! so macht Einkaufen Spaß! Danke!
29 maja 2025
Reviewed at Trusted Shops
La qualité de ce filtre pour purificateur d'air est nettement en-dessous de l'original, mais ok il est moins cher, la livraison est ok est rapide, merci
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com