Filtr do pompy basenowej Bestway zamiennik Bestway 58094, FD2137, typ 2
44,18 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Precyzyjne wykonanie dla łatwej wymiany
- Całkowita funkcjonalność i kompatybilność z basenem i pompą filtracyjną Bestway
- Nadaje się do pomp filtrujących o wydajności 2,006 l/h und 3,028 l/h
- Zamiennik Bestway FD2137, typ 2, 58094
Kto nie marzy o krystalicznie czystym basenie, który zaprasza do zanurzenia się w każdej chwili? Nasz zamienny filtr do pompy basenowej urzeczywistni to marzenie! Ten filtr do pompy Bestway zapewni idealną czystość wody w Twoim basenie. Mętna woda i irytujące zanieczyszczenia to już przeszłość! Nasz filtr do pompy do basenu skutecznie usuwa włosy, brud, liście, pyłki i inne cząsteczki, takie jak osad i piasek, które pogarszają jakość wody.
Przywiązujemy dużą wagę do jakości i trwałości. Nasze filtry basenowe są wykonane z solidnych materiałów i przeznaczone do długotrwałego użytkowania. Można je czyścić i dlatego mogą być używane przez długi czas. Aby zapewnić, że woda w basenie zawsze pozostaje świeża i higieniczna, ważne jest, aby regularnie wymieniać filtr basenowy pompy filtrującej. Zalecamy wymianę filtra co 2 tygodnie, aby zapewnić wysoką wydajność filtracji. W rezultacie pompa basenowa działa optymalnie i skutecznie filtruje brud i zanieczyszczenia.
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / niebieski |
| Waga: | 112 g |
| Szerokość: | 10,4 cm |
| Wysokość: | 10,4 cm |
| Cykl wymiany: | co 2 tygodnie |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica zewnętrzna: | 10,5 cm |
| Zawartość zestawu: |
|
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bestway 58383
- Bestway 58386
- Bestway Flowclear 2.006 l/h
- Bestway Flowclear 3.028 l/h
- Bestway 58094
- Bestway FD2137
- Bestway Typ II
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com