Filtr do odkurzacza zamiennik Festool 456805, NF-CT MINI/MIDI - filtr mokry
21,64 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Festool
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Festool NF-CT MINI/MIDI, 456805
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka |
| Kolor: | niebieski |
| Waga: | 24 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 24 x 14,5 x 3 cm |
| Szerokość: | 14,5 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr mokry |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Festool CT MIDI (bis Baujahr 2018)
- Festool CT MINI (bis Baujahr 2018)
- Festool 456805
- Festool NF-CT MINI/MIDI
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com