Filtr do odkurzacza zamiennik Dyson 965241-01 - filtr HEPA
55,66 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Dyson 965241-01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | fioletowy |
| Waga: | 90 g |
| Szerokość: | 8,2 cm |
| Wysokość: | 8,2 cm |
| Cykl wymiany: | co 6 - 12 miesięcy |
| Średnica wewnętrzna: | 5,6 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 8,2 cm |
| Typ filtra: | filtr HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson Omni-glide
- Dyson Omni-glide+
- Dyson SV19
- Dyson 965241-01
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com