Filtr do odkurzacza zamiennik Dyson 905386-01 - filtr zasinlinikowy HEPA
45,03 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Dyson
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Dyson 905386-01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | mikrowłóknina / plastik |
| Kolor: | biały / fioletowy |
| Waga: | 97 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13,4 x 7,9 x 5,1 cm |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr zasinlinikowy HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Dyson DC-11
- Dyson DC11 Allergy
- Dyson 905386-01
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com