Filtr do odkurzacza zamiennik Bosch 06033B9101 - filtr HEPA
33,55 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Bosch
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Bosch 06033B9101
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | silikon / mikrowłóknina |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 50 g |
| Szerokość: | 7,6 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 7,6 x 2,5 x 10,4 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Bosch UniversalVac 18
- Bosch 06033B9101
Zaloguj się
7 grudnia 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com