Filtr do odkurzacza Tefal zamiennik Rowenta ZR009007 - filtr ochronny silnika, 10,1 x 11,8 cm
40,77 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Tefal, Rowenta
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Rowenta ZR009007
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włóknina / plastik |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 58 g |
| Szerokość: | 10,1 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Cykl wymiany: | 6 miesięcy |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica zewnętrzna: | 10,6 cm |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | filtr ochronny silnika |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Rowenta X-Force Flex 11.60 Animal RH9879
- Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua RH9879WO
- Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua RH9890
- Rowenta X-Force Flex 11.60 Aqua RH9890WO
- Rowenta X-Force Flex 12.60 Animal RH98A8
- Rowenta X-Force Flex 12.60 Animal RH98A9
- Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C0
- Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C8
- Rowenta X-Force Flex 14.60 Animal RH9958
- Rowenta X-Force Flex 14.60 Animal RH9959
- Rowenta X-Force Flex 15.60 Animal RH99F1
- Tefal X-Force Flex Animal 11.60 TY9879WO
- Tefal X-Force Flex Animal 14.60 TY9958WO
- Tefal X-Force Flex Aqua 11.60 TY9890HO
- Tefal X-Force Flex Aqua 11.60 TY9890WO
- Tefal X-Force Flex Aqua 14.60 TY9990WO
- Tefal X-Force Flex Pro 15.60 TY99F1
- Tefal X-Force Flex Pro 15.60 TY99898WO
- Rowenta ZR009007
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com