Filtr do odkurzacza Tefal zamiennik Rowenta ZR009002 - filtr piankowy
42,05 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Tefal, Rowenta
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Rowenta ZR009002
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka / plastik |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 59 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11 x 10 x 9 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica otworu: | 38,7 mm |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | filtr piankowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Rowenta Air Force 360 RH9021WO
- Rowenta Air Force 360 RH9022WO
- Rowenta Air Force 360 RH9036WO
- Rowenta Air Force 360 RH9046WO
- Rowenta Air Force 460 RH9252WO
- Rowenta Air Force 460 RH9253WO
- Rowenta Air Force 460 RH9256WO
- Rowenta Air Force 460 RH9276WO
- Rowenta Air Force 460 RH9282WO
- Rowenta Air Force 460 RH9286WO
- Rowenta Air Force 460 RH9290WO
- Rowenta Air Force 460 RH9291WO
- Rowenta Air Force 460 RH9292WO
- Rowenta Air Force 460 RH9293WO
- Rowenta Air Force 460 RH9299WO
- Rowenta Air Force Flex 560 RH9471WO
- Rowenta Air Force Flex 560 RH9472WO
- Rowenta Air Force Flex 560 RH9474WO
- Rowenta Air Force Flex 560 RH9479WO
- Rowenta Air Force Flex 560 RH9490WO
- Tefal Air Force 360 TY9253KO
- Tefal Air Force 360 TY9256WO
- Tefal Air Force 360 TY9266WO
- Tefal Air Force 360 TY9282WO
- Tefal Air Force 360 TY9286KO
- Tefal Air Force 360 TY9471WO
- Tefal Air Force 360 TY9472WO
- Tefal Air Force 360 TY9474HO
- Tefal Air Force 560 TY9479WO
- Tefal Air Force 560 TY9490WO
- Rowenta ZR009002
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com