Filtr do odkurzacza Rowenta zamiennik Rowenta ZR005203 - wkład filtracyjny
42,43 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Rowenta
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Rowenta ZR005203
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włóknina / plastik |
| Kolor: | czarny / szary |
| Waga: | 25 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 11,3 x 11,1 x 5,4 cm |
| Szerokość: | 11,1 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Typ filtra: | wkład filtracyjny |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Rowenta Dual Force 2-in-1 18V RH6735WH
- Rowenta Dual Force 2-in-1 21.6V RH6756WO
- Rowenta Dual Force 2-in-1 RH675 TY675
- Rowenta Dual Force 2-in-1 RH6737
- Rowenta Dual Force 2-in-1 RH6737WH
- Rowenta Dual Force 2-in-1 RH6751
- Rowenta Dual Force 2-in-1 RH6751WO
- Rowenta ZR005203
Zaloguj się
15 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
Gute Ware schnell geliefert, nur zu empfehlen !
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com