Filtr do odkurzacza Privileg zamiennik 1096168008, 421000466500/7, 109616800/8 - filtr piankowy, 8 x 12 cm
36,52 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem np. Privileg
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra AEF03, 1096168008, 6680908016, 9000844119, 9000844887, 4210004665007, 8996680908002, 8996680908010, 109616800/8, 421000466500/7, 668090801/6, 899668090800/2, 899668090801/0, 900084411/9
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka |
| Trudnopalny: | yes |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 3 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12 x 8 x 0,8 cm |
| Szerokość: | 8 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr piankowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- AEG
- AEG Vampyr CE 220
- AEG Vampyr CE 250
- AEG Vampyr CE 270
- Privileg
- Privileg / Quelle
- Progress
- 109616800/8
- 668090801/6
- 900084411/9
- 1096168008
- 6680908016
- 9000844119
- 9000844887
- 421000466500/7
- 899668090800/2
- 899668090801/0
- 4210004665007
- 8996680908002
- 8996680908010
- AEF03
Zaloguj się
4 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com