Filtr do odkurzacza Philips zamiennik Philips CP1102/01, 300004479401 - filtr wylotowy
19,09 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Philips
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Philips CP1102/01, 300004479401
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka / włóknina |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 5 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 13,4 x 7,9 x 1,5 cm |
| Szerokość: | 7,9 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr wylotowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips 2000 Series XB2022/01
- Philips 2000 Series XB2023
- Philips 2000 Series XB2042
- Philips 2000 Series XB2062
- Philips 2000 Series XB2122
- Philips 2000 Series XB2123
- Philips 2000 Series XB2125
- Philips 2000 Series XB2140
- Philips 2000 Series XB2142
- Philips 300004479401
- Philips CP1102/01
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com