Filtr do odkurzacza Philips zamiennik Philips CP0617 - filtr wlotowy
47,15 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Philips
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Philips CP0617
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały / niebieski |
| Waga: | 103 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 16,5 x 14 x 2,3 cm |
| Szerokość: | 14 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Kształt: | prostokątny |
| Długość krótszej strony: | 17,2 cm |
| Typ filtra: | filtr wlotowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips PowerPro Expert FC9728
- Philips PowerPro Expert FC9729
- Philips PowerPro Expert FC9730
- Philips PowerPro Expert FC9731
- Philips PowerPro Expert FC9732
- Philips PowerPro Expert FC9733
- Philips PowerPro Expert FC9734
- Philips PowerPro Expert FC9735
- Philips PowerPro Expert FC9736
- Philips PowerPro Expert FC9737
- Philips PowerPro Expert FC9738
- Philips PowerPro Expert FC9739
- Philips PowerPro Expert FC9741
- Philips PowerPro Expert FC9742
- Philips PowerPro Expert FC9743
- Philips PowerPro Expert FC9744
- Philips PowerPro Expert FC9745
- Philips PowerPro Expert FC9746
- Philips CP0617
Zaloguj się
27 września 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
30 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
4 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung, alles in Ordnung.
22 kwietnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
26 lutego 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
30 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung
28 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
17 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Alles bestens 👍
24 marca 2023
Reviewed at Trusted Shops
Schnelle Lieferung! Die Ware ist gut.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com