Filtr do odkurzacza Philips zamiennik Philips CP0538/01 - filtr HEPA
31,00 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Philips
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Philips CP0538/01
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6-12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | papier / plastik |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 58 g |
| Szerokość: | 10,2 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 12,8 x 10,8 x 2,3 cm |
| Cykl wymiany: | co 6-12 miesięcy |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr HEPA |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips PowerGo FC8240/09
- Philips PowerGo FC8241/09
- Philips PowerGo FC8242/09
- Philips PowerGo FC8243/09
- Philips PowerGo FC8244/09
- Philips PowerGo FC8245/09
- Philips PowerGo FC8246/09
- Philips PowerGo FC8247/09
- Philips PowerGo FC8248/09
- Philips PowerGo FC8249/09
- Philips PowerGo FC8253/09
- Philips PowerGo FC8293
- Philips PowerGo FC8293/01
- Philips PowerGo FC8293/61
- Philips PowerGo FC8294
- Philips PowerGo FC8294/01
- Philips PowerGo FC8294/61
- Philips PowerGo FC8295
- Philips PowerGo FC8295/01
- Philips PowerGo FC8295/61
- Philips PowerGo FC8296
- Philips PowerGo FC8296/01
- Philips PowerGo FC8296/61
- Philips PowerGo FC8297
- Philips PowerGo FC8297/01
- Philips PowerGo FC8297/61
- Philips PowerGo FC8298
- Philips PowerGo FC8298/01
- Philips PowerGo FC8298/61
- Philips PowerGo FC8299
- Philips PowerGo FC8299/01
- Philips PowerGo FC8299/61
- Philips CP0538/01
Zaloguj się
1 stycznia 2026
Reviewed at Trusted Shops
-
25 czerwca 2024
Reviewed at Trusted Shops
-
9 czerwca 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com