Filtr do odkurzacza Philips zamiennik Philips CP0537/01, 432200494501 - filtr ochronny silnika, 7 x 9,6 cm
32,27 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Philips
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Philips CP0537/01, 432200494501
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (ok. 6 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | włóknina |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 1 g |
| Szerokość: | 7 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 9,4 x 9,4 x 0,2 cm |
| Cykl wymiany: | 6 miesięcy |
| Kształt: | prostokątny |
| Typ filtra: | filtr ochronny silnika |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips PowerGo FC 8240
- Philips PowerGo FC8240/09
- Philips PowerGo FC 8241
- Philips PowerGo FC8241/09
- Philips PowerGo FC 8243
- Philips PowerGo FC8243/09
- Philips PowerGo FC8243/19
- Philips PowerGo FC 8244
- Philips PowerGo FC8244/09
- Philips PowerGo FC8244/19
- Philips PowerGo FC 8245
- Philips PowerGo FC8245/09
- Philips PowerGo FC 8246
- Philips PowerGo FC8246/09
- Philips PowerGo FC 8250
- Philips PowerGo FC8250/09
- Philips PowerGo FC 8253
- Philips PowerGo FC8253/09
- Philips PowerGo FC 8289
- Philips PowerGo FC8289/09
- Philips PowerGo FC 8293
- Philips PowerGo FC8293/01
- Philips PowerGo FC 8294
- Philips PowerGo FC8294/01
- Philips PowerGo FC 8295
- Philips PowerGo FC8295/01
- Philips PowerGo FC 8296
- Philips PowerGo FC8296/01
- Philips PowerGo FC 8297
- Philips PowerGo FC8297/01
- Philips 432200494501
- Philips CP0537/01
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com