Filtr do odkurzacza Philips zamiennik Philips 432200039691, CP0789 - filtr piankowy
13,14 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Philips
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Philips 432200039691, CP0789
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | pianka |
| Kolor: | czarny |
| Waga: | 5 g |
| Szerokość: | 11,5 cm |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 14,6 x 11,6 x 0,9 cm |
| Kształt: | prostokątny |
| Wysokość całkowita: | 9 mm |
| Typ filtra: | filtr piankowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Philips FC8720
- Philips FC8721
- Philips FC8722
- Philips FC8723
- Philips FC8724
- Philips FC8725
- Philips FC8726
- Philips FC8727
- Philips FC8728
- Philips FC8729
- Philips FC9911
- Philips FC9912
- Philips FC9913
- Philips FC9914
- Philips FC9915
- Philips FC9916
- Philips FC9917
- Philips FC9918
- Philips FC9919
- Philips FC9920
- Philips FC9921
- Philips FC9922
- Philips FC9923
- Philips FC9924
- Philips FC9925
- Philips FC9926
- Philips FC9927
- Philips FC9928
- Philips FC9929
- Philips FC9932
- Philips Performer Expert
- Philips PowerPro Ultimate
- Philips 432200039691
- Philips CP0789
Zaloguj się
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com