Filtr do odkurzacza Moulinex zamiennik Black & Decker SVF11, 1004708-73 - filtr fałdowany H11
42,90 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem np. Moulinex
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Black & Decker 1004708-73, SVF11 / Leifheit 89210 / Sencor SVX 023HF / Rowenta ZR005202
Dzięki temu wysokoskutecznemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy H11 należą do wysokoskutecznych filtrów cząsteczkowych powietrza (HEPA) i wyłapują pyły o wartościach granicznych narażenia, w tym substancje rakotwórcze i chorobotwórcze.Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / włóknina poliestrowa / guma |
| Kolor: | czarny / biały / szary |
| Waga: | 38 g |
| Szerokość: | 6,9 cm |
| Wysokość: | 6,8 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica otworu: | 31 mm |
| Kształt: | dopasowany do produktu |
| Klasa filtra: | H11 |
| Typ filtra: | filtr fałdowany |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Black & Decker HSV320J
- Black & Decker HSV320J32
- Black & Decker HSV420J
- Black & Decker HSV420J42
- Black & Decker HSV520J
- Black & Decker HSV520J01
- Black & Decker SVA320B
- Black & Decker SVA420B
- Black & Decker SVA520B
- Leifheit LH11927
- Leifheit LH11928
- Moulinex X-Pert 160 MS7221WO
- Moulinex X-Pert 160 MS7233WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6921WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6933WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6935WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6973WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6974WO
- Rowenta X-Pert 3.60 RH6975WO
- Rowenta X-Pert 160 RH7221WO
- Rowenta X-Pert 160 RH7233WO
- Rowenta X-Pert Easy 160 RH7237WO
- Sencor SVC 0625AT
- Sencor SVC 8618GD
- Sencor SVC 8621TI
- Tefal Air Force 160 TY7231WO
- Tefal Air Force 160 TY7232WO
- Tefal Air Force 160 TY7233WO
- Tefal X-Pert 3.60 TY6933WO
- Tefal X-Pert 3.60 TY6975WO
- Black & Decker 1004708-73
- Black & Decker SVF11
- Leifheit 89210
- Rowenta ZR005202
- Sencor SVX 023HF
Zaloguj się
1 lipca 2024
Reviewed at Trusted Shops
Erfüllt seinen Zweck.
Statt schwarz ,wie beim Original ist es silbern und sieht halt heller aus.
31 maja 2024
Reviewed at Trusted Shops
alles ok
11 stycznia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Funktioniert wieder wie neu
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com