Filtr do odkurzacza Kärcher zamiennik Kärcher 6.414-960.0 - filtr kartridżowy, czarny / żółty
56,93 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
Powiadomimy Cię poprzez e-mail, jak tylko produkt będzie ponownie dostępny. Bez obaw, nie będziesz otrzymywać żadnych e-maili z newsletterem, tylko jednorazowe powiadomienie.
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Kärcher
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Zamiennik filtra Kärcher 6.414-960.0
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / włóknina poliestrowa |
| Kolor: | czarny / żółty |
| Waga: | 308 g |
| Szerokość: | 17,9 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 12,8 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 17,7 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Cechy szczególne: |
|
| Typ filtra: | filtr kartridżowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kärcher WD 4
- Kärcher WD 4.200
- Kärcher WD 4.250
- Kärcher WD 4.290
- Kärcher WD 4.500
- Kärcher WD 5
- Kärcher WD 5.200 MP
- Kärcher WD 5.200M
- Kärcher WD 5.220 MP
- Kärcher WD 5.260
- Kärcher WD 5.270
- Kärcher WD 5.300
- Kärcher WD 5.300M
- Kärcher WD 5.400
- Kärcher WD 5.450
- Kärcher WD 5.470
- Kärcher WD 5.500M
- Kärcher WD 5.600MP
- Kärcher WD 5.800 eco!ogic
- Kärcher 6.414-960.0
Zaloguj się
24 września 2025
Reviewed at Trusted Shops
Prompte Lieferung.
20 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Alles o.k.
31 lipca 2025
Reviewed at Trusted Shops
-
10 sierpnia 2024
Reviewed at Trusted Shops
Gute Qualität, aber nicht ganz passgenau.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com