Filtr do odkurzacza Kärcher zamiennik Kärcher 2.889-219.0 - filtr kartridżowy, czarny / biały
72,32 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Kärcher, Prosol
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Kärcher 2.889-219.0
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Filtry do odkurzaczy klasy F7 należą do filtrów dokładnych i wyłapują cząstki od 1 - 10 µm, m.in. pyłki, włosy itd.Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik / włóknina poliestrowa |
| Kolor: | czarny / biały |
| Waga: | 132 g |
| Szerokość: | 12,1 cm |
| Wysokość: | 11,8 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica wewnętrzna: | 8 cm |
| Średnica zewnętrzna: | 12 cm |
| Kształt: | okrągły |
| Klasa filtra: | F7 |
| Typ filtra: | filtr kartridżowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Kärcher NT 22/1
- Kärcher NT 27/1
- Kärcher NT 48/1
- Kärcher WD 1
- Kärcher WD 2
- Kärcher WD 3
- Prosol PR 22-L
- Kärcher 2.889-219.0
Zaloguj się
2 sierpnia 2025
Reviewed at Trusted Shops
Das Produkt ist passgenau und tut was es soll.
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com