Filtr do odkurzacza Hoover zamiennik Hoover 35601420, U71 - filtr przedsilnikowy
48,85 zł
Ceny z VAT , plus wysyłka
- Starannie dobrane materiały dla jak najlepszej filtracji
- Niezawodna funkcjonalność i pełna kompatybilność z Twoim odkurzaczem Hoover
- Precyzyjne wykonanie dla bezproblemowej wymiany filtra
- Możliwość mycia & szczególnie długa żywotność
- Zamiennik filtra Hoover U71, 35601420
Dzięki temu niezawodnemu filtrowi Twój odkurzacz będzie w okamgnieniu znów gotowy do użycia. Ten filtr do odkurzacza wyróżnia się wyjątkowo dobrą skutecznością filtracji. Jego precyzyjne wykonanie gwarantuje łatwą wymianę. Poprzez regularną wymianę filtra utrzymasz skuteczną filtrację i moc ssania w Twoim urządzeniu.
Uwaga: Filtr należy wymienić w przypadku, gdy odkurzanie staje się nieskuteczne (mniej więcej co 6 - 12 miesięcy).
| Marka: | vhbw |
|---|---|
| Materiał: | plastik |
| Kolor: | biały |
| Waga: | 140 g |
| Szerokość: | 11,8 cm |
| Wysokość: | 11,8 cm |
| Zmywalny: | Tak |
| Średnica otworu: | 32,5 mm |
| Kształt: | okrągły |
| Wysokość całkowita: | 165 mm |
| Typ filtra: | filtr przedsilnikowy |
| Cykl wymiany: | Co 6 - 12 miesięcy |
| Zawartość zestawu: | 1x filtr zamienny |
Upewnij się, że Twoje urządzenie pasuje.
Wpisz w wyszukiwarce nazwę producenta, numer modelu lub oznaczenie części oryginalnej.
- Hoover TH71/BL01001
- Hoover TH71/BL02001
- Hoover TH71/SM01001
- Hoover TH71/SM02001
- Hoover TH71BL01001
- Hoover TH71BL02001
- Hoover TH71BR01001
- Hoover TH71BR02001
- Hoover TH71SM01001
- Hoover TH71SM02001
- Hoover TH71SM03001
- Hoover TH71SM03011
- Hoover TH71SP04001
- Hoover TH71SP05001
- Hoover TH71VX01001
- Hoover TH71VX02001
- Hoover TH71VX03001
- Hoover VR81HL01001
- Hoover VR81HU01001
- Hoover VR81HU02001
- Hoover VR81LR01001
- Hoover VR81LR02001
- Hoover VR81VR01001
- Hoover VR81VR02001
- Hoover VR81VR84011
- Hoover 35601420
- Hoover U71
Zaloguj się
17 marca 2023
Reviewed at Trusted Shops
-
W razie pytań skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.
Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info.pl@electropapa.com lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Dziękuję!
B&W Handelsgesellschaft mbH
Thormeyerstr. 1
01877 Bischofswerda
Niemcy
E-Mail: product-compliance@b-und-w.com